Kategorie: Wszystkie | Słowo Wstępu
RSS
niedziela, 20 maja 2012
Wakacyjne plany

Na te wakacje mam wyjątkowo przyjemne plany. Szykują mi się co najmniej dwa ciekawe wyjazdy. 

W lipcu jadę na południowy wschód Polski z Siostrą, Tatą i Dziadkiem. Spędzimy dwa - trzy dni w Beskidzie Niskim, dwa w Bieszczadach i jeden czy dwa na Roztoczu.

W sierpniu, jak co roku jadę na Mazury. Tym razem zamierzam zrobić z Tatą Wielką Pętlę Mazurską, a następnie na dwa tygodnie osiądziemy w okolicach Nidy. Jeśli wszystko dobrze pójdzie spędzę ten czas razem z Drogim Kolegą, którego poznałam rok wcześniej w tym samym miejscu.

Oczywiście, wszystko może się jeszcze zmienić, ale mam nadzieję, że wakacje przejdą zgodnie z planem.

21:08, maniolek76a
Link
poniedziałek, 07 maja 2012
Imieniny

Wczoraj świętowałam imieniny mojej Mamy. Zrobiliśmy wielką kolację, zaprosiliśmy rodzinę. Było bardzo fajnie. Szczególnie miłe okazało się dla mnie spotkanie z moim Kochanym Kuzynem. Rzadko się widzimy, ale okazało się, że mamy wiele wspólnych tematów do rozmowy. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli więcej okazji do rozmowy.

20:41, maniolek76a
Link
wtorek, 01 maja 2012
Weekend

Niedawno zaczął się długi weekend. W ostatnią sobotę (zrządzenie losu) byłam u Koleżanki. Wczoraj musiałam jeszcze iść do szkoły, ale dziś cały dzień miałam wolny. Trochę pomogłam rodzicom na działce, ale głównie leżałam na tarasie z książką. A w czwartek mam imieniny. Jutro jadę z Mamą do Miasta, żeby sobie wybrać prezent.

20:08, maniolek76a
Link
Odwiedziło mnie już tyle osób:
Liczniki
Dziękuję bardzo.

Uwaga - coś nowego:
mili czytelnicy mogą
pisać do mnie na adres:
szkolna_codziennosc(małpa)op.pl